www.izolacebako.cz
+420 776 345 500
Na vaše dotazy rádi odpovíme a když to půjde také vyhovíme.

ÚČINNÁ IZOLACE

Polyuretanová pěnová izolace izoluje až 2x více než...
 

RYCHLÁ APLIKACE

Izolaci aplikujeme v porovnínání s běžnými systémy až 5x rychleji než....
 

VELKÉ ÚSPORY

Čas jsou peníze. Ty s PUR izolací ušetříte hned 2x. Jednou při...

PUR izolace - jak se aplikuje?


Většina firem potřebuje pro aplikaci silový elektrický rozvod 400V. My si vystačíme s 230V. Díky tomu můžeme zateplovat např i stropy, sklepy a koupelny v panelových domech a dalších místech, které pro běžnou technologii nejsou dostupné.

PUR izolace se nanáší strojovým stříkáním. K tomu používáme nejmodernější stroje, které dokáží pěnu spolehlivě dostat na stropy, střechy, podkrovím trámy, stěny, apod.

Jako ukázku jsme pro Vás připravili názorné video, kde se můžete podívat, jak se PUR pěnou dají izolovat stěny při nadstavbě v podkroví. Sami tak nejlépe uvidíte, s jakou obrovskou rychlostí se dá PUR izolace aplikovat.


PUR izolace se dá aplikovat ve všech polohách. Můžete ji stříkat nahoru, dolů na bok a to vše obvykle jedním tahem a v jedné vrstvě. Díky, tomu, že izolace okamžitě přine a zatěsní každou skulinu, nevznikají nikde telpené mosty nebo místa, která by následně prochladaly. Toho není běžná izolace schopná a už vůbec ne za tak krátkou dobu, za kterou je PUR izolace hotová.

Dalším videu, které jsme pro Vás připravili se můžete podívat na to, jak rychle se dá izolovat podkroví. Pěna ihned vyplní i všechny spáry za trámky a prostor mezi krokvemi je tak perfektně a rychle zaizolován.

© 2009 - 2018  Izolace BAKO
Výroba: EUROVIZITKY.cz & DYNAMIC software
www.izolacebako.cz